Michenka


Vznik firmy:

 

Firma vznikla v roce 1991 osamostatněním malé části vývojového oddělení skupiny aplikované elektroniky podniku TATRA Kopřivnice. Z tohoto důvodu je vývoj a výroba elektronických zařízení orientována především na firmu TATRA, pro kterou vyvíjíme a zároveň zajišťujeme výrobu řady elektronických zařízení, která jsou sériově montována do většiny aplikací nákladních (a svého času i osobních) vozidel TATRA.

 

Nebráníme se ale samozřejmě provádět vývoj a následně i výrobu pro jakéhokoliv jiného zájemce. Jsme schopni vyvinout rozličná mikroprocesorová zařízení na zakázku. Tato zařízení jsou schopna pracovat autonomně nebo je lze řídit či nastavovat prostřednictvím osobního počítače s portem USB.

 

Můžete tak využít naše zkušenosti s vývojem zařízení pro nejtvrdší klimatické podmínky, neboť naše výrobky v množství desítek tisíc pracují  na vozidlech TATRA jak v padesátistupňových mrazech Sibiře u naftařských společností, tak v padesátistupňových vedrech australských pouští nebo při závodech RALLYE DAKAR.

 

Kde nás najdete:

 

Kancelář s provozovnou najdete v centru Kopřivnice na ulici Štramberské u kostela sv. Bartoloměje - viz zde . Případnou schůzku nutno dohodnout předem telefonicky.

 

Obchodní jméno a sídlo firmy:

 

MICHENKA s.r.o.
Štramberská 1153
742 21 Kopřivnice

DIČ:   CZ 26841541
IČO:         26841541

tel.:     556 801 300
fax.:    556 801 300
mob.:  603 228 654

 

e-mail:  info@michenka.cz

 

 


© 2007, Vyrobilo grafické studio DesignPro.cz | XHTML & CSS Valid | ENGLISH VERSION